Haberler
29 Mart 2013 Basın Bültenleri, Basın Bültenleri

Antalya’nın en iyileri seçilecek

Mahmut Boz tarafından düzenlenen Antalya’nın En İyileri ödül töreni, 25 Nisan 2013 günü Mardan Palace Otel’de gerçekleştirilecek.

Engelsiz Yaşam Vakfı himayesinde Mahmut Boz tarafından düzenlenen Antalya’nın En İyileri ödül töreni, 25 Nisan 2013 günü Mardan Palace Otel’de gerçekleştirilecek.

598989_511249175580301_124647360_n

Bu yıl ilki düzenlenecek “Antalya’nın En İyileri Ödülleri” için geri sayım başladı. 23 ayrı dalda dağıtılacak ödüller, ünlü sanatçıların da katılımıyla 2 Nisan 2013 günü Antalya’nın Kundu bölgesindeki Mardan Palace Otel’de düzenlenecek görkemli gecede sahiplerini bulacak. Gecenin amacının Antalya’nın başarılı işadamlarını ödüllendirirken, onları hayırlı bir amaca ortak etmek olduğunu aktaran Mahmut Boz, “Gülsüm Kabadayı, Engelsiz Yaşam Vakfı Özel Ödülü’yle ‘Yılın Annesi’ ilan edilerek maddi destekle ödüllendirilecek” diye konuştu. Geceye katılacak sanatçıların da Antalyalı işadamları gibi hayırlı bir işe hizmet edeceğini kaydeden Boz, “Geceye Hande Yener, Sinan Akçıl, Özcan Deniz, Hakan Altun, Safiye Soyman ve Faik Öztürk, Tuğba Özay ve sürpriz sanatçıların yanı sıra, Cüneyt Arkın, Hülya Koçyiğit, Salih Güney gibi sanatçılar katılacak” dedi.

Amaç engellilere destek 
Engelsiz Yaşam Vakfı Başkanı Atilla Kaplakarslan yaptığı açıklamada, “Engelsiz Yaşam Vakfı olarak önünde engel olan tüm canlılara yardım etmek için yola çıktık. Bu tür organizasyonlar ile amacımız engelli dostlarımızın sorunlarını farklı illerdeki daha geniş kitlelere duyurmak. Bu bağlamda ‘engelsiz yaşam ödülleri’ ile toplumun en önemli değerleri olan sanatçılarımızın desteğini almayı başardık. Türkiye nüfusunun yüzde 12.3’ünü engellilerin oluşturduğu ve her geçen gün çeşitli hastalık ve kazalar nedeniyle yüzlerce kişinin de engelli durumuna düştüğüne dikkat çekmek istiyoruz” diye konuştu. Antalya da 23 kategoride belirlenen yılın diğer ‘en’leri ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Bağlı Kalın

Call Now Button
Open chat