Arama teriminizi giriniz:
Yukarı
 

Antalya’nın en iyileri seçilecek

Mahmut Boz tarafından düzenlenen Antalya’nın En İyileri ödül töreni, 25 Nisan 2013 günü Mardan Palace Otel’de gerçekleştirilecek.

Engelsiz Yaşam Vakfı himayesinde Mahmut Boz tarafından düzenlenen Antalya’nın En İyileri ödül töreni, 25 Nisan 2013 günü Mardan Palace Otel’de gerçekleştirilecek.

598989_511249175580301_124647360_n

Bu yıl ilki düzenlenecek “Antalya’nın En İyileri Ödülleri” için geri sayım başladı. 23 ayrı dalda dağıtılacak ödüller, ünlü sanatçıların da katılımıyla 2 Nisan 2013 günü Antalya’nın Kundu bölgesindeki Mardan Palace Otel’de düzenlenecek görkemli gecede sahiplerini bulacak. Gecenin amacının Antalya’nın başarılı işadamlarını ödüllendirirken, onları hayırlı bir amaca ortak etmek olduğunu aktaran Mahmut Boz, “Gülsüm Kabadayı, Engelsiz Yaşam Vakfı Özel Ödülü’yle ‘Yılın Annesi’ ilan edilerek maddi destekle ödüllendirilecek” diye konuştu. Geceye katılacak sanatçıların da Antalyalı işadamları gibi hayırlı bir işe hizmet edeceğini kaydeden Boz, “Geceye Hande Yener, Sinan Akçıl, Özcan Deniz, Hakan Altun, Safiye Soyman ve Faik Öztürk, Tuğba Özay ve sürpriz sanatçıların yanı sıra, Cüneyt Arkın, Hülya Koçyiğit, Salih Güney gibi sanatçılar katılacak” dedi.

Amaç engellilere destek 
Engelsiz Yaşam Vakfı Başkanı Atilla Kaplakarslan yaptığı açıklamada, “Engelsiz Yaşam Vakfı olarak önünde engel olan tüm canlılara yardım etmek için yola çıktık. Bu tür organizasyonlar ile amacımız engelli dostlarımızın sorunlarını farklı illerdeki daha geniş kitlelere duyurmak. Bu bağlamda ‘engelsiz yaşam ödülleri’ ile toplumun en önemli değerleri olan sanatçılarımızın desteğini almayı başardık. Türkiye nüfusunun yüzde 12.3’ünü engellilerin oluşturduğu ve her geçen gün çeşitli hastalık ve kazalar nedeniyle yüzlerce kişinin de engelli durumuna düştüğüne dikkat çekmek istiyoruz” diye konuştu. Antalya da 23 kategoride belirlenen yılın diğer ‘en’leri ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

 

Antalya’nın en iyileri seçilecek

The Best of Antalya award ceremony, organized by Mahmut Boz, will be held on April 25, 2013 at Mardan Palace Hotel.

The award ceremony for the Best of Antalya, organized by Mahmut Boz under the auspices of the Barrier-Free Living Foundation, will be held on April 25, 2013 at Mardan Palace Hotel.

598989_511249175580301_124647360_n

This year’s first “Antalya’s Best Awards ileri countdown has started. The awards, which will be distributed in 23 different branches, will be held on April 2, 2013 at the Mardan Palace Hotel in Kundu, Antalya with the participation of famous artists. The aim of the night is rewarding the successful businessmen of Antalya, to transfer them to a good purpose transferring Mahmut Boz, “Gülsüm Kabadayı, Barrier-Free Life Foundation Special Award ‘Mother of the Year’ will be rewarded with financial support,” he said. Boz will serve as a beneficial work, “Night Hande Yener, Sinan Akcil, Ozcan Sea, Hakan Altun, Safiye Soyman and Faik Ozturk, Tugba Ozay and surprise artists, as well as Cuneyt Arkin, Hulya Kocyigit, Salih Guney will participate,” he said. .

Support for disabled people
Atilla Kaplakarslan, President of the Barrier-Free Life Foundation, said in his statement: olarak As the Barrier-Free Life Foundation, we set out to help all living things that stand in the way. Our aim with such organizations is to announce the problems of our disabled friends to the wider masses in different provinces. In this context, we were able to receive the support of our artists, the most important values ​​of the society, with ‘unhindered life awards’. Turkey consisting of hundreds of people with disabilities and 12.3 percent of the population due to various diseases and accidents each passing day, we want to draw attention to the fall disabilities, “he said. Other ın en en s of the year which will be determined in 23 categories will be announced in the coming days.

Call Now Button