Arama teriminizi giriniz:
Yukarı
 

En iyilere Ödül

Mahmut Boz tarafından düzenlenen ‘Antalya’nın En İyileri’ ödül töreni, Mardan Palace Otel’de gerçekleştirilecek. Bu yıl ilki düzenlenecek ‘Antalya’nın En İyileri Ödülleri’, 23 ayrı dalda dağıtılacak. Ödüller, ünlü sanatçıların katılımıyla 25 Nisan’da Mardan Palace Otel’de düzenlenecek gecede sahiplerini bulacak.

Gecenin amacının Antalya’nın başarılı işadamlarını ödüllendirirken, onları hayırlı bir amaca ortak etmek olduğunu aktaran Mahmut Boz, “Gülsüm Kabadayı, Engelsiz Yaşam Vakfı özel ödülü ile ‘Yılın Annesi’ ilan ederek maddi destekle ödüllendirilecek” diye konuştu.

Geceye katılacak sanatçıların da Antalyalı işadamları gibi hayırlı bir işe hizmet edeceğini kaydeden Boz, “Geceye Hande Yener, Sinan Akçıl, Özcan Deniz, Hakan Altun, Safiye Soyman ve Faik Öztürk, Tuğba Özay ve sürpriz sanatçıların yanı sıra, Cüneyt Arkın, Hülya Koçyiğit, Salih Güney gibi sanatçılar katılacak” dedi.

Engelsiz Yaşam Vakfı Başkanı Atilla Kaplakarslan ise “Engelsiz Yaşam Vakfı olarak önünde engel olan tüm canlılara yardım etmek için yola çıktık. Bu tür organizasyonlar ile amacımız engelli dostlarımızın sorunlarını farklı illerdeki daha geniş kitlelere duyurmak” dedi.

Kaplakarslan, Türkiye nüfusunun yüzde 12.3’ünü engellilerin oluşturduğu, her geçen gün çeşitli hastalık ve kazalar nedeniyle yüzlerce kişinin de engelli durumuna düştüğüne dikkat çekmek istediklerini kaydetti. Antalya’da 23 kategoride belirlenen yılın diğer ‘en’leri ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

 

En iyilere Ödül

Mahmut Boz’s ‘Best of Antalya’ award ceremony will be held at Mardan Palace Hotel.
This year’s first ‘Antalya’s Best Awards’ will be distributed in 23 different branches. The awards will be held at the Mardan Palace Hotel on April 25 with the participation of famous artists.

The purpose of the night rewarding Antalya’s successful businessmen, to transfer them to a good purpose to transfer Mahmut Boz, “Gülsüm Kabadayı, Barrier-Free Life Foundation special award ‘Mother of the Year’ will be rewarded with financial support,” he said.

Noting that the artists who will participate in the night will serve a good job like the businessmen of Antalya, Boz said: Artists like the South will participate, “he said.

Atilla Kaplakarslan, President of the Barrier-Free Life Foundation, said, “As the Barrier-Free Life Foundation, we set out to help all living beings that stand in the way. Our aim is to announce the problems of our disabled friends to the wider masses in different provinces.”

The Kaplakarsl, Turkey consisting of 12.3 percent of the disabled population, hundreds of people every day due to a variety of diseases and accidents also said they wanted to draw attention to the fall disabilities. Other categories of the year determined in 23 categories in Antalya will be announced in the coming days.

Call Now Button