Haberler
25 Mart 2013 Basın Bültenleri, Basın Bültenleri

En iyilere Ödül

Mahmut Boz tarafından düzenlenen ‘Antalya’nın En İyileri’ ödül töreni, Mardan Palace Otel’de gerçekleştirilecek. Bu yıl ilki düzenlenecek ‘Antalya’nın En İyileri Ödülleri’, 23 ayrı dalda dağıtılacak. Ödüller, ünlü sanatçıların katılımıyla 25 Nisan’da Mardan Palace Otel’de düzenlenecek gecede sahiplerini bulacak.

Gecenin amacının Antalya’nın başarılı işadamlarını ödüllendirirken, onları hayırlı bir amaca ortak etmek olduğunu aktaran Mahmut Boz, “Gülsüm Kabadayı, Engelsiz Yaşam Vakfı özel ödülü ile ‘Yılın Annesi’ ilan ederek maddi destekle ödüllendirilecek” diye konuştu.

Geceye katılacak sanatçıların da Antalyalı işadamları gibi hayırlı bir işe hizmet edeceğini kaydeden Boz, “Geceye Hande Yener, Sinan Akçıl, Özcan Deniz, Hakan Altun, Safiye Soyman ve Faik Öztürk, Tuğba Özay ve sürpriz sanatçıların yanı sıra, Cüneyt Arkın, Hülya Koçyiğit, Salih Güney gibi sanatçılar katılacak” dedi.

Engelsiz Yaşam Vakfı Başkanı Atilla Kaplakarslan ise “Engelsiz Yaşam Vakfı olarak önünde engel olan tüm canlılara yardım etmek için yola çıktık. Bu tür organizasyonlar ile amacımız engelli dostlarımızın sorunlarını farklı illerdeki daha geniş kitlelere duyurmak” dedi.

Kaplakarslan, Türkiye nüfusunun yüzde 12.3’ünü engellilerin oluşturduğu, her geçen gün çeşitli hastalık ve kazalar nedeniyle yüzlerce kişinin de engelli durumuna düştüğüne dikkat çekmek istediklerini kaydetti. Antalya’da 23 kategoride belirlenen yılın diğer ‘en’leri ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Bağlı Kalın

Call Now Button
Open chat