Arama teriminizi giriniz:
Yukarı
 

Java İle Programlama Kitabı Çıktı

TUMENS ve Azim Matbaa Yayıncılık önemli bir işbirliğiyle üniversite öğrencilerine özel Java ile Programlama Eğitimi kitabını hazırladı. Kitap, özel görsellerle birgisayarlara pek aşina olmayan kişilere de temel kodlama bilgisi verirken, yazılım ile java programı hazırlama konusunda kapsamlı eğitim veriyor. Mahmut Boz’un Yazdığı kitap, ek olarak Google Blocky (kütüphane), Microsoft code.org ve Scratch sistemlerine dair bilgiler de veriyor. Mahmut Boz, önümüzdeki yıl dört yaş ve üzeri çocuklara da kodlama ve programlama öğretmek için özel bir kitap hazırlayacağını dile getirdi.

Bu Eğitim Kimler İçin?

Bu çalışma daha önce hiç bilgisayar programcılığı ile ilgili çalışmayanlar için çok iyi bir başlangıç ve az çok bu işi bilenler için de iyi bir arşiv olacak şekilde hazırlanmış.

Eğitim içerisinde en temel kavramları anlatırken hem mevcut bilgilerinizi ilerletecek hem de önceden öğrendiğinizi sandığımız temel bilgilerinizi tekrarlamış olacaksınız. Ayrıca arasıra değinilen pratik ipuçları sayesinde de, uzun zaman harcayarak elde edeceğiniz bazı bilgilere, hemen erişme şansına sahip olacaksınız.

b2rao b3rao b4rao

 

Java İle Programlama Kitabı Çıktı

In cooperation with TUMENS and Azim Matbaa Yayıncılık, he has prepared the book Java Programming Education with Java özel for university students. The book provides basic coding knowledge for people who are not familiar with computers with special visuals, and provides comprehensive training in preparing software and java programs. Mahmut Boz’s book also provides information about Google Blocky (library), Microsoft code.org and Scratch systems. Mahmut Boz said that he will prepare a special book to teach coding and programming to children aged four and over next year.

Who is this training for?

This work is a very good start for those who have never worked in computer programming before and it is a good archive for those who know more or less.

While explaining the most basic concepts in education, you will both advance your current knowledge and repeat your basic knowledge which you think you have learned before. And with the occasional practical tips, you’ll have the chance to access some of the information you’ll get by spending a long time.

b2rao b3rao b4rao

Call Now Button