Haberler
24 Ekim 2016 Basın Bültenleri, Basın Bültenleri

Java İle Programlama Kitabı Çıktı

TUMENS ve Azim Matbaa Yayıncılık önemli bir işbirliğiyle üniversite öğrencilerine özel Java ile Programlama Eğitimi kitabını hazırladı. Kitap, özel görsellerle birgisayarlara pek aşina olmayan kişilere de temel kodlama bilgisi verirken, yazılım ile java programı hazırlama konusunda kapsamlı eğitim veriyor. Mahmut Boz’un Yazdığı kitap, ek olarak Google Blocky (kütüphane), Microsoft code.org ve Scratch sistemlerine dair bilgiler de veriyor. Mahmut Boz, önümüzdeki yıl dört yaş ve üzeri çocuklara da kodlama ve programlama öğretmek için özel bir kitap hazırlayacağını dile getirdi.

Bu Eğitim Kimler İçin?

Bu çalışma daha önce hiç bilgisayar programcılığı ile ilgili çalışmayanlar için çok iyi bir başlangıç ve az çok bu işi bilenler için de iyi bir arşiv olacak şekilde hazırlanmış.

Eğitim içerisinde en temel kavramları anlatırken hem mevcut bilgilerinizi ilerletecek hem de önceden öğrendiğinizi sandığımız temel bilgilerinizi tekrarlamış olacaksınız. Ayrıca arasıra değinilen pratik ipuçları sayesinde de, uzun zaman harcayarak elde edeceğiniz bazı bilgilere, hemen erişme şansına sahip olacaksınız.

b2rao b3rao b4rao

Bağlı Kalın

Call Now Button
Open chat