Arama teriminizi giriniz:
Yukarı
 

Mahmut Boz: “100 bin kişiye ulaşıyoruz”

Mahmut Boz, Antalya’nın ardından Ankara’da da adından söz ettiriyor. FoxTV’de yayınlanan Hilal Cebeci ve Nurseli İdiz’in sunumuyla gerçekleşen programa konuk olan Mahmut Boz, Viva Dergisi ile ilgili detaylı bilgiler verdi. Fox Türk TV adına Mehmet Kuyumcu Sektörler Arası Türkiye Turu’nda Ankara’da başarılı çıkışıyla çok ses getiren Viva Dergi işletme sahibi Mahmut Boz ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

M.K.: Herzaman olduğu gibi sektörün en iyilerinden biri Viva Dergi’ye konuk olduk va karşımızda işletme sahibi Mahmut Boz Bey bulunmakta. Merhabalar efendim. Değerli izleyicilerimize sizleri tanıtmak istiyorum. Mahmut Boz kimdir, kaç yıldır bu sektördedir.

Mahmut Boz: Antalyalıyım, 88 doğumluyum, 6 yıldır medya sektöründeyim.

M.K.: 2009 yılından beri bu sektörde hizmet vermektesiniz. Biraz da dergimizden bahsedeceğiz. Viva Dergi, ne zaman kuruldu ve ne gibi hizmetler vermektedir?

Mahmut Boz: Yeni yüzüyle yeniden çıkmaya başlayan Viva Dergi, bu ay dördüncü ayımıza girdik dördüncü sayımız çıktı.

M.K.: Dördüncü sayınız çıktı. 3 farklı ilde devam etmekte…

Mahmut Boz: 3 farklı ilde 3 farklı dergimiz var, bir tane de haftalık çıkan gazetemiz var. İstanbul’da, Ankara’da ve Antalya’da.

M.K.: İstanbul, Ankara ve Antalya’da bu hizmeti yürütmektesiniz. Biraz Ankara’da Gaziosmanpaşa’da bulunan işletmenizden söz etmek istiyorum. Burası toplamda kaç metrekarelik bir alandır efendim?

Mahmut Boz: 150 metrekare.

M.K.: 15 Metrekarelik bir ofiste çalışmaktasınız. Sizin yanınızda çalışan uzman kadrı sayınız kaçtır efendim? Kaç kişiyle çalışmaktasınız?

Mahmut Boz: Ankara’da 12 tane, 3 şehirde de toplam 50’den fazla.

M.K.: 50’nin üzerinde çalışan uzman kadronuz var. Size taleplerin gelmesi doğrultusunda bu 3 şehirde zaten bütünüyle çalışmaktasınız. Ancak Türkiye’nin değişik noktalarından seyreden izleyicilerimizden talep geldiğinde hangi adreslere kadar ulaştırabiliyosunuz, ayrıca bu talepler geldiğinde size hangi adres ve telefonlardan ulaşılabiliyor?

Mahmut Boz: Talep geldiği zaman kuryenin ulaşabileceği her şehre ulaşabiliyoruz. Kargo ile her adrese dergi ve gazete iletebiliyoruz.

M.K.: Bir talep gelmesi doğrultusunda Türkiye’nin her yerine ulaşabiliyorsunuz. Çok kısa zamanda herkes tarafından bilinen işletme ve işletmeci haline geldiniz. Ancak bu sektörde yanlız değilsiniz. Sizler gibi hizmet veren yada verdiğini iddia eden bir çok işletme varken özellikle sizin tercih edilme sebebiniz ne sizin en önemli yönünüz nedir efendim?

Mahmut Boz: İnternette çok iyiyiz. Tüm mobil cep telefonlarıyla uyumlu uygulamalarımız var. İos, Android ve Windows işletim sistemiyle uyumlu uygulamalarımız var. Viva Dergimizin baskı adedi fazla, trajımız çok fazla ayrıyetten her sayımızı katalog kalitesinde basıyoruz.

M.K.: Kuşe kağıtlara ve kalın kağıtlara basmaktasnız. Son derece kaliteli çekimler ve kaliteli baskılarla değerli okuyucularınıza ulaştırmaktasınız. Şimdi ben biraz çalışmalarınızdan söz etmek istiyorum. Toplam abone sayınız nedir kaç kişiye ulaşan bi dergidir Viva?

Mahmut Boz: Sadece Viva her ay 20 bin kişiye ulaşıyor. Türkiye geneline baktığınız zaman toplamda 100 bin kişiye varan okuyucu kitlemiz bulunmaktadır.

M.K.: Oldukça ciddi bir traj bu ve ciddi bir çalışma yapmaktasınız. Dediğimiz gibi sektörümüzün en iyilerinden birisiniz. Ben biraz ileriye yönelik plan ve projelerinizden de söz etmek istiyorum.

Mahmut Boz: Viva Dergi’yi büyütmeyi hedefliyorum. 6 ay içinde de Türkiye geneli yayına başlamayı hedefliyorum.

M.K.: Çok yakın bir zamanda Türkiye’nin geneline dağıtım yapacaksınız. Çok daha başarılı olacağınızdan asla şüphemiz yok. Bu yönde de size başarılar diliyoruz. Şimdi efendim bizi izleyen değerli seyircilerimizin içerisinden sizleri tanıyan ve derginizle birlikte olan bir çok izleyicimiz var özellikle. Onları biliyorsunuz aldıkları dergi sonrası duydukları hayranlığı dostlarıyla paylaşarak okuyucu kitlenizin genişlemesine sebep olmakta. Özellikle derginizi tercih eden değerli izleyicilerimize burdan söylemek istediğiniz bir mesaj var mı efendim?

Mahmut Boz: Dergimizi tercih ettikleri için çok teşekkür ediyorum. Dergimizi takip etmeye devam etmelerini istiyorum. Bundan sonra da kendilerine hizmet vermekten mutlu olacağız.

M.K.: Ben de izin verirseniz sizleri tanımayn izleyicilerime burdan küçük bir davette bulunmak istiyorum.

Değerli izleyicilerimiz Ankara Gaziosmanpaşa’dan sizlere seslendiğimizi söylemiştik. Sektörünün en iyilerinden biri Viva Dergi’nin konuğuyuz demiştik. Gerçekten son derece profesyonel çalışmalarıyla medya sektörünün en iyisi olarak sizlere hizmet vermek için beklenmektesiniz. İhtiyacı olan her firmanın bu dergiyi görmeleri ve burayla çalışmaları bizlerin de tavsiyesi, aynı zamanda hem kaliteli çalışmaları hem de kaliteli işleriyle bu sektörün en iyisi. Zaten dergileriyle ve kendileriyle tanıştıktan sonra fazla söze gerek kalmadığını anlayacaksınız. Sektörler arası Türkiye Turumuz tüm hızıyla devam edecek. Ankara Gaziosmanpaşa’dan sektörünün en iyilerinden biri Viva Dergi’den sizlere seslendik.

 

Mahmut Boz: “100 bin kişiye ulaşıyoruz”

Mahmut Boz is also known in Ankara after Antalya. Mahmut Boz, who was the guest of the program realized with the presentation of Hilal Cebeci and Nurseli İdiz on FoxTV, gave detailed information about Viva Magazine. Fox TV behalf of Turkey Mehmet Jewelers Intersectoral own acclaimed Viva magazine business with the successful launch of the Tour of Turkey in Ankara held a pleasant conversation Mahmut Boz.

M.K .: As always, we were the guest of Viva Magazine, one of the best in the sector, and we have the owner Mahmut Boz. Hello, sir. I would like to introduce you to our esteemed viewers. Who is Mahmut Boz, how many years in this sector.

Mahmut Boz: I am from Antalya, I was born in 88, I have been in the media sector for 6 years.

M.K .: You have been serving in this sector since 2009. We’re going to talk a little bit about our magazine. When was Viva Magazine founded and what services does it provide?

Mahmut Boz: Viva Magazine, which started to re-appear with its new face, entered our fourth month this month and our fourth issue was released.

M.K .: Your fourth issue is out. Continues in 3 different provinces …

Mahmut Boz: We have 3 different magazines in 3 different cities and we have one weekly newspaper. In Istanbul, Ankara and Antalya.

M.K .: You are carrying out this service in Istanbul, Ankara and Antalya. I would like to talk about your business in Gaziosmanpaşa in Ankara. How many square meters is this place, sir?

Mahmut Boz: 150 square meters.

M.K .: You work in a 15-square-meter office. What is the number of expert staff working for you, sir? How many people do you work with?

Mahmut Boz: 12 in Ankara and more than 50 in 3 cities.

M.K .: You have over 50 expert staff. You are already working fully in these 3 cities to meet your demands. But when it comes to Turkey’s demands from our audience watching from different points ulaştırabiliyos up to you what address, which you also can be accessed from addresses and phone numbers when it comes to these demands?

Mahmut Boz: When the demand comes, we can reach every city that the courier can reach. We can deliver magazines and newspapers to every address with Cargo.

M.K .: A request can not get anywhere in Turkey’s direction. In a very short time you became a well-known business and operator. However, you are not alone in this sector. While there are many businesses that claim to provide services like you, what is your most important aspect, sir?

Mahmut Boz: We are very good on the Internet. We have applications that are compatible with all mobile phones. IOS, Android and Windows operating systems are compatible with applications. We print every issue of our Viva Magazine in catalog quality from more than the number of prints, too much tragedy.

M.K .: You print on coated paper and thick paper. Extremely high quality shots and quality prints are delivered to your valuable readers. Now I want to talk about your work. What is the total number of your subscribers?

Mahmut Boz: Only Viva reaches 20,000 people every month. Turkey up to a total of 100 thousand people, when you look at the overall convenience of our readers.

M.K .: This is a very serious tragedy and you are doing a serious work. As we said, you are one of the best in our industry. I also want to talk about your plans and projects for the future.

Mahmut Boz: I aim to enlarge Viva Magazine. I am planning to start broadcasting within six months the whole of Turkey.

M.K .: Very recently in Turkey will make the distribution to the general. There is no doubt that you will be much more successful. We wish you success in this direction. Now, sir, we have a lot of viewers who know you from our valuable audience who are watching us, especially with your magazine. You know them by sharing their admiration with their friends after the magazine they receive leads to the expansion of your audience. Is there any message that you would like to say to our valuable viewers who prefer your magazine, sir?

Mahmut Boz: Thank you very much for choosing our magazine. I want them to continue to follow our magazine. After that we will be happy to serve them.

M.K .: I would like to make a small invitation to my audience, if you don’t mind.

Distinguished viewers We have told you that we address you from Ankara Gaziosmanpaşa. We said that we are the guests of Viva Magazine, one of the best in the sector. You are really expected to serve you as the best in the media sector with its highly professional work. Every company in need of seeing this magazine and working with it is our advice, it is also the best in this sector with both quality works and quality works. You will realize that after meeting with their magazines and themselves, there is no need to say much. Intersectoral Turkey Our tour will continue at full speed. One of the best in the sector from Ankara Gaziosmanpaşa

Call Now Button