Haberler
3 Mayıs 2012 Basın Bültenleri, Basın Bültenleri

Mboz Medya, Bevex 2012’de

Türkiye turizm sektöründe yaklaşık 658.000 otel yatak kapasitesi ve bununla birlikte oluşan tüketim, turizm sektörüne hizmet eden tüm yiyecek ve içecek firmalarının birincil hedefi halindedir.

 

Turizmin gözbebeği Antalya’da, 02 – 04 Şubat 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Anfaş BEVEX İçecek İhtisas Fuarı, sezon başında otel satın alma anlaşmalarının sağlandığı büyük bir iş platformu oluşturacaktır. Turizmin yanında toplu tüketim merkezlerinin ve perakende sektör mensuplarının fuara şimdiden ilgi göstermesi, önümüzdeki 3 yıllık süreçte Türkiye fuarcılık sektörüne dev bir fuarın daha isminin yazılacağını müjdeler niteliktedir.

Önceki yıllarda FoodProduct fuarı içinde ayrı bir bölüm halinde bulunan ve yılların birikimi sonucunda kendine has bir fuar haline gelen ve bugün sizlere yepyeni fırsatlar sunacak olan Anfaş Bevex Fuarı tüm sektöre şimdiden heyecan vermektedir. Fuarın şimdiden en ilgi çekici markalarından biri de Mboz İnteractive Reklam Ajansı oldu. Ciociosan, Mng İmport Export, Savoy Vodka, Savoy Visky, Maydonoz Cast Ajans, Russianshot, Dukes, Kovalsky, Vinprom Liqueur gibi dünyaca ünlü markalar başta olmak üzere, fuara katılan firmaların tamamına yakınının reklamlarını tasarlayan Mboz İnteractive, Türkiye’nin tek içecek fuarı olan Bevex 2012’ye damgasını vuracak gibi gözüküyor. Reklam sektörüne yönelik gerçekleştirdiği tasarımlarla adından söz ettiren Mahmut Boz, bu çalışma gibi hedef kitlesine hitap eden projelere destek vermeye devam  edeceklerini bildirdi.

Bağlı Kalın

Call Now Button
Open chat