Arama teriminizi giriniz:
Yukarı
 

Megazine Dergi kapak konugu Gülse Birsel

Başarılarıyla adından söz ettiren ekranların sevilen ismi Gülse Birsel, bu ay Megazine Dergi kapak konuğu oldu.

“g.a.g”, “Avrupa Yakası” ve “Yalan Dünya”… Üçünü de yazdı, oynadı ve bizi hep çok güldürdü. OnunYalan Dünya Gezi Parkı hayata baktığı penceresi, karakterleri, yazıları tüm Türkiye’yi etkisi altına aldı. Ve ülkede bir Gülse Birsel gerçeği, mizahı oluştu. Megazine, Birsel’le buluşup yeni sezon sürprizlerini ve ‘en’lerini sordu. Megazine dergisinin bağımsız bir dergi olduğunu belirten Mahmut Boz, genç ve dinamik kadrosu ile çizgilerinden ödün vermeden yayın hayatına devam etmenin gururunu yaşadıklarını dile getirdi. Boz, ” Azim ve İstikrar ile başladığımız bu yola emin adımlar ve gururla devam ediyoruz. Okuyucularımız seviyeli magazincilik örneğini bu sayıda’da bulabilirler.”

291

 

Megazine Dergi kapak konugu Gülse Birsel

Gülse Birsel, the popular name of the screens that made her mark with her successes, was the cover guest of Megazine Magazine this month.

“G.a.g”, “European Side” and “The Lie World yaz… He wrote, acted and always made us laugh. The World Travel Park onunyal windows that look at life, characters, writing was under the influence of Turkey. And a Gülse Birsel truth, humor was formed in the country. Megazine met Birsel and asked about new season surprises and ‘en’ s. Stating that Megazine is an independent magazine, Mahmut Boz stated that they are proud of continuing their publication life without compromising their lines with their young and dynamic staff. Boz said, “We started with confident steps and pride that we started with perseverance and stability. Our readers can find the example of high-level magazines in this issue.”

291

Call Now Button