Arama teriminizi giriniz:
Yukarı
 

Müteahhitler Derneği’nden Boz’a Teşekkür

15-22 Nisan’da uluslararası farklı yarışmalar düzenleyen Akdeniz Emlakçılar ve Müteahhitler Derneği Başkanı ve Yönetim kurulu Üyeleri Mahmut Boz’a teşekkür Belgesi sundular.

Akdeniz Emlakçılar ve Müteahhitler Derneği AKEM İkinci Ulusal Şehre Katkı ve Dünya Mirası Antalya’yı tanıtım yarışması düzenlemişti. Kemer Belediyesi Kültür Salonunda düzenlenen yarışmada dereceye girenlere Kemer belediyesi tarafından çeşitli hediyeler takdim edilmişti. Etkinliklerdeki katkılarından dolayı Mboz Medya adına Mahmut Boz’a teşekkür eden Akdeniz Emlakçılar ve Müteahhitler Derneği Başkanı Köksal Selçik ve Yönetim kurulu Üyesi Halil Acet, Mahmut Boz’a katkılarından dolayı teşekkür ederek bir de Teşekkür Belgesi takdim ettiler.

Dernek Başkanı Selçik; “Türkiye’de inşaat sektörünü geliştirme,Türkiye ve Yurtdışı firmalar arasında dostluk ilişkilerini pekiştirmede yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Antalya’da düzenlenmiş olan etkinliklerimizde aktif katılım ve organizasyon yardımı için Mahmut Boz’a çok teşekkür ediyoruz” dedi

Mahmut Boz ise; “AKEM Derneği Antalya’da çeşitli etkinlikler düzenleyerek Antalyamızın tanıtımına yardımcı olmaktadır. Mboz Medya olarak dernek ve sivil toplum örgütlerine imkanlarımız dahilinde sponsor olarak yardımlarımızı yapıyoruz. Ben Antalya halkı adına Antalya’nın sesini duyuracak etkinliklere imza atan AKEM Derneği Başkanı ve ekibine teşekkür eder başarıların devamını dilerim” dedi.

Call Now Button