The work done
13 Temmuz 2019

Uygunbuldum.com Web Sitesi Tasarımı

Uygunbuldum.com Web Sitesi Tasarımı, Antalya – E-ticaret ve alışveriş sitesi.

Geleneksel ticarette mağaza ne kadar önemliyse e-ticarette de internet sitesi o kadar önemlidir. Sitenin tasarımını yaparken (ya da yaptırırken) müşterilerinizin tercihlerini ve sitenizi nasıl daha kolay kullanabileceklerini göz önüne almanız gerekiyor. Yapılan araştırmalar e-ticaret müşterilerinin kullanımı kolay sitelerden daha çok alışveriş yaptığını kanıtlıyor. Göze hoş görünen, kurumsal karaktere uygun renk seçimi, müşteri ilgisini çekecek özel sekmeler potansiyel müşterilerin uygunbuldum.com‘dan alışveriş yapmasına yöneltiyor.

Ürün kategorileriyle ve arama motoru ile aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Müşteri girişi butonu, uygunbuldum.com’da kullanım kolaylığı sağlıyor. Böylece müşteri başka bir zaman alışveriş yapmak istediğinde ödeme bilgilerini, adresini ve diğer bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalmıyor.

E-ticaret sitenizde satış yapmak için ziyaretçilerinize sunduğunuz bilgilerin doğru ve yeterli olması gerekir. Uygunbuldum.com’da ürün ya da hizmetle ilgili açıklayıcı fotoğraflara, kullanım alanlarına, ürün tanımına yer verdik.

Ürün fotoğraflarının ürünü gerçekte olduğu gibi göstermesine ve kaliteli olmasına dikkat ettik.

Uygunbuldum.com’da whatsapp destek butonu, canlı mesajlaşma özelliği ve iletişim formlarıyla müşterilerin temsilcilerle iletişimde kalmasını sağladık.

Kolay ödeme sistemi kurgulaması…

Uygunbuldum.com’da; kapıda ödeme seçeneği, kargo takibi, kredi kartı ödeme seçeneği, banka havalesi ve açıklama kodu sistemi ile müşterilerin ürünleri satın almalarını kolaylaştırdık.

Yorum ve Derecelendirme Sekmesi

Uygunbuldum.com’u ziyaret eden kullanıcılar; ürün ya da hizmetleri, daha önce satın almış müşterilerin yorumlarını ve oylamalarını dikkate alırlar. Mahmut Boz Ajans, web sitesi tasarımlarında yorum ve derecelendirme özelliklerini standart olarak ekler.

13.07.2019

Call Now Button
Open chat