Arama teriminizi giriniz:
Yukarı
 

Uçtan Uca Eksiksiz Çözüm

MAHMUT BOZ AJANS / Uçtan Uca Eksiksiz Çözüm

Özel yazılım hizmetlerinin başarısındaki ana nokta, işin başlangıcında müşteriye özel istek, beklenti ve hedeflerinin net bir şekilde belirlenmesidir. Mahmut Boz, taleplerinize uygun yazılım projelerinde tasarımdan, destek sürecine kadar her aşamada ihtiyaçlarınıza uçtan uçta çözüm üretir. Analiz aşamasından sonra projelerinizin kavramsal ve görsel tasarımları, Mahmut Boz Tasarım Ekibi tarafından yapılır. Uygulama ve arayüz tasarımları taslaklar halinde sunulur. Geliştirilecek uygulamanın her bir arayüzü, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulur. Projenin sağlayacağı faydalar, başlangıç aşamasında belirlenir. Profesyonel bir anlayışla gerçekleştirilen uygulama geliştirme aşamalarımızı, projenizin başından sonuna dek izlemeniz mümkündür.

Yazılım Geliştirme Süreçlerimiz

 

Yazılım geliştirme süreçlerimiz için Çevik (Agile) Yazılım Geliştirme Metodolojisini kullanmaktayız. Sürecimiz, projenin tamamını küçük iş paketlerine dönüştürerek analiz sürecinde elde edilen verilere dayanan tasarımların prototip testleri ile başlar. Her iş döngüsü sonunda elde edilen geri bildirimlere göre tekrarlar devam eder. Bu döngü ideal yazılım parçacıklarına ulaşılınca son bulur. Her yazılım paketi için aşağıdaki sıra ile iş süreci izlenerek ihtiyacınıza en uygun çözüm için çalışmalar gerçekleştirilmiş olur:

Gereken çalışmalar için sisteminizin, işinizin, isteklerinizin analiz edilmesi ve bu konudaki dokümanların oluşturulması sürecidir. Yapılacak çalışmanın tüm detayları ile projelendirilmesinin ardından iş geliştirme süreci başlar.

Analiz ve projelendirme sürecinde tüm detayları belirlenmiş olan çalışmanın database ve kodlama yapısı için en uygun mimari dizayn yapılarak en uygun ve esnek yapı oluşturulur.

Örnek uygulama için hazırlanan kodlarla proje detaylarının karşılaştırmalı bir şekilde test edilerek tüm verileri ile raporlandığı süreçtir. Test verileri sonucunda işin durumu gözden geçirilir ve en iyi sonuç elde edilinceye kadar devam eder.

Tüm testlerden olumlu sonuç alan uygulama, en son güvenlik testleri ve güvenlik uygulaması entegrasyonu ile uygulamaya hazır hale getirilir. Hazır olan çalışma kurulum yapılmak üzere müşteriye entegre edecek sistem yönetimi teslim edilir.

Call Now Button